Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nebezpečné chlamidie

17. 2. 2007


Nákaza chlamydiovými mikroorganismy (Ch.trachomomatis, Ch.pneunomaie) je v současnosti po rakovině a AIDS třetím nejzávážnějším problém světového zdravotnictví. Mikroorganismy chlamidií napadají zejména pohlavní orgány a plíce a posléze klouby, srdce a mozek. Přenáší se zejména pohlavním stykem, nedostatečnou hygienou a při porodu nakažené matky. Přenos nákazy je mnohonásobně snažší a tím nebezpečnější než u AIDS. Zákeřnost nákazy je umocněna prvotním latentním (skrytým) stadiem, kdy se onemocnění po dobu i několika let nemusí projevit metabolicky aktivními příznaky. Sekundárně rozvinuté stadium nákazy má zpočátku obdobné příznaky jako běžná léčitelná bakteriální napadení pohlavních organů (kandidozy, kapavka, trichomonáza) či virové nákazy (chřipka, zápal plic, borelioza).

Pokud není léčeno, způsobuje v třetím stadiu nevratné poškození plic, kloubů a srdce a zborcení psychiky. Diagnostikovaní onemocnění je sice snadné, ale běžná léčba antibiotiky nebývá vždy úspěšná a přináší řadu vedlejších účinků.
Prvotní výsledky klinického testování českého přípravku PM Chlamydil. však dle očekávání naznačily nový směr dechlamydizace organismu. Originální formule vícesložkového přírodního extraktu obohacené o klinicky testovaný a standardizovaný Propolis Moravia iniciuje autoimunitní reakci organismu, během které se infikované orgány zbavují chlamidií během 1 až 7 měsíců, a to i při rozvinutém stadiu po léčení antibiotiky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

CHLAMIDIE

(MOKRÁ EVA, 1. 2. 2009 14:07)

JÁ JSEM SI PO ŘADĚ LET "NAŠLA"CHLAMIDIE SAMA,PROTOŽE LÉKAŘI SI SE MNOU NEVĚDĚLI RADY...BYLA JSEM TAK NĚJAK PODIVNĚ A POŘÁD NEMOCNÁ A HROZNĚ UNAVENÁ A I PSYCHIKA SE MI HROUTILA..TOTÁLNÍ PORUCHY SPÁNKU,NEMOŽNOST VSTÁT Z POSTELE,PODRÁŽDĚNOST,PRŮJMY ,PANIKA,KOLAPSOVÉ STAVY ATD.VYZKOUŠELA JSEM LÉČBU CHLAMIDILEM A PODSTOUPILA OPRAVDU DRSNOU LÉČBU ANTIBIOTIKY A I CHEMOTERAPEUTIKY-BEZ EFEKTU.DNES JSEM BEZMOCNÁ A ZOUFALÁ.ZDRAVÍ JE V DEZOLÁTU A JÁ UŽ JEN POMALU A BOLESTNĚ UMÍRÁM...NAJDE-LI SE NĚKDO,KDO MI JEŠTĚ MŮŽE POMOCI ALESPOŇ S RADOU A NEBO MĚ BUDE UMĚT NASMĚROVAT NA NĚKOHO,KDO MNE JEŠTĚ MŮŽE LÉČIT A NEBO VÍ JAK NA TO,ABYCH ALESPOŇ DOSTALA PLNÝ INV. DŮCHOD,KTERÝ MNĚ BEZPOCHYBY NÁLEŽÍ,PROSÍM O ODPOVĚĎ.
MÁM ZA SEBOU ASI 18 OPERACÍ,AUTOIMUNITNÍ ONEMOCNĚNÍ A TY CHLAMIDIE ,BORELII,CMV,EBV,ARTOZU,ANEMII,ÚNAVOVÝ S.? SKLEROZU A NEZPOČET ZDR. PROBLÉMŮ,ALE PRÝ NA PLNÝ INV.DŮCHOD NEMÁM NÁROK.-NECHÁPU,JAK MÁM ŽÍT S 5.000KČ A TO MÁM JEŠTĚ JAKO SAMOŽIVITELKA 1 VYŽIVOVACÍ POVINNOST-Evelína

Klinický test?

(Renee, 31. 8. 2008 13:48)

Kde se dá stáhnout ten klinický test?

vysetrenie?

(r. tresp, 8. 8. 2007 18:11)

mam otazku. ako prebieha test na chlamidie? da sa to zistit z krvi? v akom stadiu sa to da zistit?